TJD - TARPTAUTINĖ JOGOS DIENA - birželio 21-oji

Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai

Mūsų misija — kurti sveikesnę ir dvasingesnę Lietuvos visuomenę!

sveikatosrumai.lt

Mai Ram Yoga Ašramas

Mai Ram Yoga – tai Guru Mai Ram integruota klasikinės jogos praktikų sistema šiuolaikiniam žmogui. Guru Mai Ram Devi yra senovės Indijos Aghorų kapalinų nathų jogų sampradajos tęsėja.

mairamyoga.lt

Šivananda joga – kelias į fizinę ir mentalinę sveikatą

Tarptautinė organizacija Sivananda Yoga Vedanta Centre moko klasikinės jogos, kuri palaiko gerą sveikatą, proto pusiausvyrą ir dovanoja vidinę ramybę.

sivananda.org/vilnius

Iyengar Jogos mokytojai

Iyengar joga vadinama vieno žymiausių ir įtakingiausių pasaulio jogos mokytojų, indų jogos meistro B. K. S. Iyengar (1918-2014) vardu. Ši Hatha jogos rūšis garsėja jogos pritaikymu terapiniams tikslams bei griežta mokytojų atranka.

 

 

iyengaryoga.lt

Gyvenimo menas - Joga

Gyvenimo menas - tai visuomeninė švietėjiška pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - puoselėti žmogiškąsias vertybes visuomenėje.

artofliving.org

Gongai

"Organizuoju gongų garsų sesijas ir renginius, kuriuose žmonės puikiai pailsi, atsipalaiduoja, įgauna daugiau teigiamos energijos, atsiranda darnos ir ramybės jausmas, mažėja stresas... Darau tai, nes jaučiu, kad šiuo metu tai labai reikalinga ir naudinga".

gongai.eu

Jurgis Didziulis

Dainų kūrėjas, Atlikėjas, Aktivistas 

jurgisdid.com

Natya Devi šokių teatras

Natya Devi šokio teatras su mokytoja Kristina Luna priešakyje dalyvauja įvairiuose tarpkultūriniuose projektuose, susijusiuose su klasikinės Indijos kultūros pažinimu, tarpkultūrinių sąsajų paieškomis, menine saviugda. 

danceofsilence.com/sokioteatras

The ROOP

The Roop, tai naujo skambesio pop-roko grupė, kurios atlikėjai yra keturi vaikinai iš Lietuvos. Pasirodymai yra apibūdinami kaip gyvi, sąžiningi ir sukuriantys tvirtus santykius su auditorija.  Muzikos žanras: rock / pop rock / soft rock/ dance rock / indie

theroop.com

Anantbodh Yoga & Aikido Studio

Anantbodh Yoga & Aikido Studio is the first studio in Jonava, Lithuania for learning Yoga & Aikido both together. Our courses are based on ancient wisdom of Vedic heritage.

anantbodhyoga.com
Į viršų