TJD - TARPTAUTINĖ JOGOS DIENA - birželio 21-oji

Mai Ram Yoga Ašramas

Mai Ram Yoga – tai Guru Mai Ram integruota klasikinės jogos praktikų sistema šiuolaikiniam žmogui. Guru Mai Ram Devi yra senovės Indijos Aghorų kapalinų nathų jogų sampradajos tęsėja.

mairamyoga.lt

Šivananda joga – kelias į fizinę ir mentalinę sveikatą

Tarptautinė organizacija Sivananda Yoga Vedanta Centre moko klasikinės jogos, kuri palaiko gerą sveikatą, proto pusiausvyrą ir dovanoja vidinę ramybę.

sivananda.org/vilnius

Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai

Mūsų misija — kurti sveikesnę ir dvasingesnę Lietuvos visuomenę!

sveikatosrumai.lt

Gyvenimo menas - Joga

Gyvenimo menas - tai visuomeninė švietėjiška pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - puoselėti žmogiškąsias vertybes visuomenėje.

artofliving.org

Iyengar Jogos mokytojai

Iyengar joga vadinama vieno žymiausių ir įtakingiausių pasaulio jogos mokytojų, indų jogos meistro B. K. S. Iyengar (1918-2014) vardu. Ši Hatha jogos rūšis garsėja jogos pritaikymu terapiniams tikslams bei griežta mokytojų atranka.

 

 

iyengaryoga.lt

Gongai

"Organizuoju gongų garsų sesijas ir renginius, kuriuose žmonės puikiai pailsi, atsipalaiduoja, įgauna daugiau teigiamos energijos, atsiranda darnos ir ramybės jausmas, mažėja stresas... Darau tai, nes jaučiu, kad šiuo metu tai labai reikalinga ir naudinga".

gongai.eu

Goddess Essentials

Terapinės klasės eteriniai aliejai ir garintuvai aromaterapijai. Vedame paskaitas ir mokomąsias pamokas apie aromaterapiją. Konsultuojame klientus aromaterapijos klausimais, individualiai kuriame eterinių aliejų mišinius.

igoddess.eu
Į viršų